O nás

Spoločnosť LINOVA začala svoju činnosť v roku 1992. Špecializujeme sa na veľkoobchodný a maloobchodný predaj špičkového športového oblečenia a športových doplnkov, medzi ktoré rozhodne patria produkty španielskej značky Mosconi. Pri výbere partnerov vždy dbáme na to, aby naši zákazníci dostali z daného segmentu to najlepšie. Pri výbere produktov sme nesledovali iba cieľ – zákazníkovi ponúknuť známy a kvalitný produkt. Išlo nám aj o to, aby sme predávali trendové a kvalitné produkty aj s ohľadom na to, kde sú vyrábané, aké technológie sú pri ich výrobe používané, z akých materiálov sú  vyrobené, aká je výstupná kontrola, certifikácia  a hlavne aby sa na výrobe nepodielali malé deti. Preto sme sa rozhodli pre spoluprácu s Mosconi.

Spoločnosť LINOVA s.r.o. je oficiálny distribútor produktov značky Mosconi na Slovensku.

Okrem iných, medzi našich zákazníkov patria aj špičkoví slovenskí plavci. Veríme, že naša web stránka Mosconi pomôže ešte viac rozšíriť rady našich spokojných zákazníkov.

Po vyše 13 ročných skúseniach vo veľkoobchode a maloobchode sme našu činnosť rozšírili aj o internetový predaj, ktorý nájdete na adrese www.linova.sk . Link na náš eshop , kde si môžete kúpiť aj produkty Mosconi, nájdete aj v hlavnom menu našej stránky.

 

KONTAKTNÉ ÚDAJE:

Korešpondenčná adresa:
LINOVA s r.o., Petzvalova 51, 04011 Košice, Slovensko

Tel.: +421 905603675

E-mail: info@linova.sk

E-shop: www.linova.sk