Pretekárske plavky séria TITANIUM

Plavky Mosconi TITANIUM SERIES kombinujú vlastnosti a charakteristiky rôznych High-tech tkanín aplikovaných na plavecké oblečenie. Kombinovanie tkanín GLISSPEED + PRO-ELAST, z ktorých každá má rôzne stupne elasticity, majú za následok, že plavky dosahujú ideálne vlastnosti a sú konkurencie schopné aj pre najnáročnejšie podujatia a akýkoľvek štýl.

Materialy z katalogu Titanium orez
Každá tkanina bola strategicky umiestnená tak, aby čo najviac pomáhala plavcom v ich neľahkom športe. V oblastiach, kde sa vyžaduje najväčší tlak a kompresný účinok, kde to svaly potrebujú, je umiestnená tkanina GLISSPEED+. Na druhej strane, tam, kde je nevyhnutná a prioritná voľnosť pohybu a flexibilita, tam je umiestnená tkanina PRO-ELAST. Táto pôsobí pri pohybe oslobodzujúco a tiež zabraňuje posunutiu plaviek. Preto plavky Mosconi TITANIUM SERIES vždy perfektne sedia v optimálnej pozícii.

Ploché švy majú za úlohu vyhnúť sa vnútornému treniu hlavne v situáciách veľkého mechanického stresu a zlepšujú hydrodynamiku plavca.

Pri výrobe oboch tkanín GLISSPEED+ & PRO-ELAST bol dosiahnutý aj perlový efekt, takže  povrch plaviek má silný vodoodpudivý účinok. Medzi reprezentantov kategorie Mosconi TITANIUM patria pánske a chlapčenské dlhé pretekárske plavky Mosconi TRIGGER a krátke pretekárske plavky Mosconi HILTON, dámske a dievčenské dlhé pretekárske plavky Mosconi GEEP MED a krátke pretekárske plavky Mosconi SCALE.

Týmito technológiami bolo dosiahnuté zvýšenie efektivity a výkonu plaviek, ktoré v testoch v porovnaní s najvyššou konkurenciou siahali na najvyššie posty.

Plavky Mosconi TITANIUM SERIES majú certifikát FINA.

Pánske plavky Mosconi TITANIUM SERIES – TRIGGER a HILTON

Dámske plavky Mosconi TITANIUM SERIES – GEEP MED a  SCALE