Okuliare

Podstatou našich riešení je zameriavať sa na technické detaily. Silikón chráni naše očné jamky pri dosiahnutí maximálnej hladiny komfortu. Mostíky ( nosníky) sú navrhované vždy tak, aby vyhovovali pre všetky typy tvárí a to už či sú fixné alebo vymeniteľné. Bezpečnostné polykarbonátové šošovky obsahujú anti-fog úpravu s protizahmlievacím účinkom. Nastaviteľné popruhy (gumičky) pre perfektné „sedenie“ okuliarov v akomkoľvek režime. Hydrodynamický tvar rámov pre optimálny výkon aj na najnáročnejších súťažných podujatiach.

Séria Monoblock Competition
Tieto produkty sú úrčené špeciálne pre súťaže.

 

 

 

Séria Competition
Špeciálne navrhnuté pre profesionálov, pre vysoko konkurenčné použitie a pre náročných plavcov. Vlastnosti: micro-nastavenie, hydrodynamický tvar, malé rozmery, úplná vodotesnosť a ergonomický tvar.

 

 

 

Séria Monoblock
Okuliare sú vyrobené z jemného silikónu ako jeden kus. Očnica zaisťuje perfektné tesnenie so širokým zorným uhlom, vysokú prispôsobivosť a pohodlie.


Séria Performance
Kvalitné a pevné rámy pre užívateľov hľadajúcich kvalitné okuliare, ktoré sa prispôsobia ich tvárovým štruktúram. Nastaviteľné mostíky (nosníky) a rozmanitosť dizajnu.

 

 

 

Séria Mask
Proces evolúcie s návrhom cieleným k dosiahnutiu väčšieho pohodlia, okuliare ktoré dokonale sedia a tesnia. Väčšia maska zabezpečí dokonalý komfort a odpovedajúci zorný uhol pohľadu.


Séria JUNIOR
Modely okuliarov vhodné pre deti alebo osoby s menšími rozmermi tváre.
Klasické a farebné vzory pokryjú rôzne druhy trendov. Ergonomické tvary, pohodlné a vodotesné.

 

MOSCONI_COMPETITION_035